Hakkımızda

about

Biz Kimiz

Cangas 2010 yılında kurulurken sektördeki en önemli hedeflerinden birisi, sahip olduğu deneyim ve teknolojik birikimle kendi kitini üretmekti. Şirket yöneticilerinin sektördeki 17 yıllık tecrübesi AR-GE sürecini hızlandırdı. Cangas tamamı kendi yazılımı/ üretimi olan ülkenin ilk sıralı otogaz kitini 2011 yılında üretmeyi başardı.

İzmir merkezli şirketin Cangas markasıyla ürettiği yakıt dönüşüm sistemi kısa sürede bayi ağında ve tüketicide büyük oranda karşılık buldu. Yurt dışında da önemli bir Pazar payına sahip olan, farklı ülkelere ihracat gerçekleştiren Cangas’ın 7 bölge bayisi, 200’ü aşkın satış ve servis noktası bulunmaktadır.

Cangas yine Dünya’da Türkiye’de bir ilk olan eski karbüratörlü, mekanik ya da tek nokta enjeksiyonlu motorlu araçlarda uygulanabilen özel kit üretti. Üstün teknolojik yenilikleri içeren Mic 24 sıralı oto gaz sistemi yurt içi ve yurt dışında araçlarda montajı başarıyla yapılmaktadır.

Şirketin öncelikleri arasında bulunan AR-GE çalışmalarında farklı teknolojik projelere destek sağlanıyor. Cangas mühendisleri; yeni versiyon bütün ürünlerin uyulama, montaj, performans sürecinde bayileriyle birlikte çalışıyorlar.

Üretimini, İzmir Pınarbaşı’ndaki tesislerinde sürdüren Cangas’ın kuruluş ilkelerinin başında; her daim en iyisini, en güvenlisini, en tasarruflusunu ve kalitelisini üretmektir.